Kup-worek.pl
menu

Częste pytania

asortyment produktów

Nie wiem, jaki mam typ worka lub odkurzacza.

Od spodu lub z boku odkurzacza znajdziesz małą tabliczkę z dokładną nazwą. Wpisz ją do naszej wyszukiwarki i znajdź produkt, którego poszukujesz.

więcej na ten temat znajdziesz w artykule

Nie mogę znaleść mojego typu odkurzacza.

Na górze odkurzacza często widnieje napis np. "Philips 3000W", który informuje nas o marce i wydajności odkurzacza. Nam jednak potrzebny będzie jego dokładny model, który znajduje się na dole na tabliczce znamionowej. Istnieje również możliwość, że jeszcze nie mamy Twojego worka w bazie, to jednak nie oznacza, że nie mamy go wcale. Napisz lub zadzoń – a my postaramy się dopasować worek do Twojego odkurzacza lub dodamy go do bazy.

Co się stanie jak zamówię zły worek?

Nie łam tym sobie głowy – pomożemy Ci. Znajdziemy odpowiedni worek i wymienimy towar. Następnie wyrównamy różnice w cenie lub wyślemy fakturę na dopłacenie.

Dlaczego worek wygląda innaczej niż zazwyczaj?

Jeśli znalazłeś model Twojego odkurzacza w naszym sklepie, to worek z pewnością będzie do niego pasował. Papierowe worki często są poskładane, natomiast nowiutkie worki z włókniny zawsze są rozłożone, przy wkładaniu do odkurzacza wystarczy je lekko przegiąć

Jakość

Dlaczego cena jest tak atrakcyjna?

To proste! mamy rewelacyjnego producenta – rodzinną firmę, która specjalizuje się w produkcji na tyle dobrze, że może zmiażdżyć konkurencje za równo ceną, jak i jakością.

Czy worek nie jest zbyt duży?

Nowe worki z włókniny nie są poskładane, dlatego wygladają na większe od papierowych. Nigdy nie kupuj mniejszych worków niż przeznaczona na nie przestrzeń. Worek niedotykający dna ogranicza pojemność odkurzacza oraz może ulec zniszczeniu pod ciężarem śmieci.

Jaki filtr znajduje się w opakowaniu?

Klasyczny, prostokontny filtr wykonany z dzianiny – należy umieścić tuż przed silnikiem lub filtrem HEPA. Stan owego filtra może przedłużyć żywotność filtra HEPA, dlatego nigdy nie zapominaj o częstym wymienianiu. Zakłada się, że jeden filtr przypada na trzy, cztery worki

Realizacja zamówienia

Nie otrzymałem wiadomości potwierdzającej zamówienie.

Po pierwsze skontroluj skrzynkę spam. Zdarza się, że e-maile lądują właśnie tam. Jeśli dalej nie odnajdziesz wiadomości, zadzwoń! Chętnie potwierdzimy zamowienie ustnie.

Zamówiłem i nie dostałem, jak to możliwe?

Upewnij się, że oznaczyłeś właściwą opcje wysyłki oraz poprawnie wypełnileś wymagane dane. W przypadku gdyby nastał jakiś niepożądany błąd, zadzwoń lub napisz, a my postaramy się skorygować zamówienie.
Nie możesz znaleść tego, czego szukasz?
Napisz do nas, chętnie odpowiemy na jakiekolwiek pytania.


Pole označená * jsou povinná.